Make your own free website on Tripod.com


 
Mirror Site only. Official site  www.psychiatry.gov.my
12 April 2003 - Permai Ke Arah Akreditasi. ............. Selamat datang melayari laman web www.psychiatry.gov.my

Bil Nama Pegawai Jawatan Sekarang Alamat E-mel
1 Halimah Bte Yusof Pegawai Tadbir & Diplomatik M2 halimah-yusof@permai.gov.my
2 Ong Chin Hoo Pegawai Tadbir & Diplomatik M3 ong-chinhoo@permai.gov.my
3 Suriyanti Bte Muhi Pegawai Dietetik suriyanti@permai.gov.my
4 Norwati Bt Md Salim Pegawai Farmasi norwati@permai.gov.my
5 Noor Ratna Naharuddin Pegawai Farmasi noor-ratna@permai.gov.my
6 Goh Lan Fa Pembantu Farmasi U7 goh-lanfa@permai.gov.my
7 Rosli Bin Majid Pen Pegawai Tadbir N6 rosli-majid@permai.gov.my
8 Surihayati Bt Bai Peg Pembangunan Masyarakat surihayati@permai.gov.my
9 Dr. Khairuddin Bin A Wahab Pakar perubatan Jiwa U2 khairuddin@permai.gov.my
10 Dr. Norhashim Bin Ahmad Pakar perubatan Jiwa U2 norhashim @permai.gov.my
11 Dr. Norazam Bin Harun Pakar Perubatan Jiwa U2 norazam@permai.gov.my
12 Premalatha Sundram Jurupulih Carakerja U7 prema @permai.gov.my
13 Kamaluddin Bin Senan Pembantu Perubatan U6 kamalludin@permai.gov.my
14 Othman Bin Rajak Pembantu Perubatan U6 osman@permai.gov.my
15 Abu Bakar Bin Ismail Pembantu Perubatan U7 bakar-ismail@permai.gov.my
16 Azrai Bin Kamdamy Pembantu Perubatan U7 azrai@permai.gov.my
17 Atan Bin Marji Pembantu Perubatan U7 atan@permai.gov.my
18 Arumugan a/l Krishnan Pembantu Perubatan U7 aru@permai.gov.my
19 Adam Bin Sanuse Pembantu Perubatan U7 adam@permai.gov.my
20 Mohamad Bin Abd Jamil Pembantu Perubatan U7 mohd-jamil@permai.gov.my
21 Hashim Bin Sulaiman Pembantu Perubatan U7 hashim@permai.gov.my
22 B Jayabal R Subramaniam Pembantu Perubatan U7 jayabal@permai.gov.my
23 Abu Bakar Bin Ali Pembantu Perubatan U7 bakar-ali@permai.gov.my
24 Md Zin Bin Said Pembantu Perubatan U7 zin-said@permai.gov.my
25 Daud Bin Mansor Pembantu Perubatan U7 daud@permai.gov.my
26 Ismail Bin Hamid Pembantu Perubatan U7 ismail-hamid@permai.gov.my
27 Salmah Bt Omar Jururawat U7 salmah-omar@permai.gov.my
28 Hasimah Bt Doon Jururawat U7 hasimah-doon@permai.gov.my
29 Asmah Bt Idris Jururawat U7 asmah-idris@permai.gov.my
30 Che Hasma Bt Abdul Hamid Jururawat U7 chehasma@permai.gov.my
32 Hasnah Bt Hussin Jururawat U7 hasnah-hussin@permai.gov.my
33 Jamaliah Bt Surip Jururawat U7 jamaliah-surip@permai.gov.my
34 Kalsom Bt Abu Talib Jururawat U7 kalsom-talib@permai.gov.my
35 Mariamah Bt Esman Jururawat U7 mariamah-ahmad@permai.gov.my
36 Misnah Bt Esman Jururawat U7 misnah-esman@permai.gov.my
37 Ng lay Eng Jururawat U7 ng-layeng@permai.gov.my
38 Siti Rohani Bt Yahya Jururawat U7 siti-rohani@permai.gov.my
39 Phon Chou Jururawat U7 phon-chou@permai.gov.my
40 Salmah Bt Ejong Jururawat U7 salmah-ejong@permai.gov.my
41 Musa Bin Sehat Pembantu Tadbir N7 mesa-sehat@permai.gov.my
42 Dr. Sivakumar a/l Thurai Rajasingam Pakar perubatan Jiwa U2 sivakumar@permai.gov.my
43 Azman Bin Tahir Pen Pegawai tadbir N6 azman-tahir@permai.gov.my
44 Abdul Aziz Bin Maulod Pembantu Tadbir N9 aziz-maulod@permai.gov.my
45 Klinik - klinik@permai.gov.my
46 Norlizan B Azuli Bahagian Hasil/Pengangkutan ijan_nag@hotmail.com
47 Mohd Dali Bin Mohd Noh Bahagian Perkhidmatan/Perjawatan edale_dmn@hotmail.com
48 Rayain Bin Sapuan Bahagian Perkhidmatan rbs_sp@hotmail.com
49 Norhisham B Hj Bakri Pejabat Daftar Masuk icham6313@hotmail.com
50 Nor Dalia Bt. Ahmad Bilik Gerakan nordahlia@permai.gov.my
51 Nordin Bin Abdul Mutalib Bilik Gerakan nordin@permai.gov.my
52 Admin Pentadbiran/Pengurusan admin@permai.gov.my
53 Mohd Ismail Bin Johari Bahagian Pentadbiran putera509@hotmail.com

 

Direktori E-mel Kesihatan Johor

Lokasi Alamat Alamat E-mel
Pejabat Pengarah Kesihatan Negeri Johor Pengarah Kesihatan & Kesihatan Negeri Johor, Tkt. 4 & 5, Blok B, Wisma Persekutuan, Johor Bahru jkjhr@tm.net.my
Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan (Pergigian) " tpkng@tm.net.my
Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan (Farmasi) " tpknfjhr@tm.net.my
Pejabat Rancangan Kawalan Penyakit Vektor " cpbvjhr@tm.net.my
Unit Pelajaran Kesihatan " upkjhr@tm.net.my
Makmal Makanan Tampoi - mkmmjhr@tm.net.my
Unit Rekod Perubatan, Pejabat Pengarah Kesihatan Negeri Johor " kesjhr@po.jaring.my
Hospital Sultanah Aminah, Johor Bahru Pengarah Hospita, Hospital Sultanah Aminah, 80100, Johor Bahru.  No.Tel:07-2231666 No.Fax:07-2242694 hosphsajb@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah, Johor Bahru ppkjb@tm.net.my
Hospital Muar Pengarah Hospital, Hospital Muar, Jalan Salleh 84000, Muar. No.Tel:06-9521901 No.Fax:06-9526003 hospmg@tm.net.my
Pejabat Kesihatan Daerah Muar Pejabat Kesihatan Daerah Muar, Jalan Othman, 84000, Muar No.Tel:06-9522326 No.Fax:06-9516533 pkdmu@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah, Muar ppkmu@tm.net.my
Hospital Batu Pahat Pengarah Hospital, Hospital Batu Pahat, 83000, Batu Pahat No.Tel:07-4341999 No.Fax:07-4322544 hospbp@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah, Batu Pahat ppkbp@tm.net.my
Hospital Segamat Pengarah Hospital, Hospital Segamat, KM. 6 Jalan Genuang, 85000, Segamat. No.Tel:07-9433333 No. Fax:07-9434641 hospsg@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah, Segamat ppksg@tm.net.my
Hospital Kluang Pengarah Hospital, Hospital Kluang, Jalan Kluang 88000, Kluang Tel: 07-7723333 No.Fax: 07-7734498 hospkg@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah, Kluang ppkkg@tm.net.my
Hospital Kota Tinggi Pengarah Hospital, Hospital Kota Tinggi, Jalan Lombong 81900, Kota Tinggi No.Tel:07-8831131 No.fax:07-8831333 hospkt@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah Kota Tinggi ppkkt@tm.net.my
Hospital Pontian Pengarah Hospital, Hospital Pontian, Jalan Al-Sagoff, 82000, Pontian No.Tel:6873333 No.Fax:6876211 hospptn@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah Pontian ppkpt@tm.net.my
Hospital Mersing Pengarah Hospital, Hospital Mersing, Jalan Ismail 86800, Mersing. No.Tel:07-7993333 No.Fax:07-7994200 hospmg@tm.net.my
Hospital Tangkak Pengarah Hospital, Hospital Tangkak, Jalan Hospital 84900 Tangkak No.TelL:06-9782792 No.Fax:06-9783654 hosptgk@tm.net.my
Hospital Temenggong Ibrahim Kulai Pengarah Hospital, Hospital Temenggong Ibrahim, KUlai 81000 Kulai. No.Tel:07-6623333 No.Fax:07-6622605 -
Hospital Permai, Tampoi Pengarah Hospital, Hospital Permai, 81200 Johor Bahru No.Tel:07-2373333 No.Fax:07-2371396 permai1@permai.gov.my
Pejabat Kesihatan Daerah, Johor Bahru Pejabat Kesihatan Daerah Johor Bahru, Jalan Abdul Samad, 80100, Johor Bahru No.Tel:07-2224791 No.Fax:07-2236549 pkdjb@tm.net.my
Pejabat Kesihatan Daerah Batu Pahat Pejabat Kesihatan Daerah Batu Pahat, Jalan Mohd Khalid 83000, Batu Pahat No.tel:07-4341011 No.Fax:07-4322026 pkdbp@tm.net.my
Pejabat Kesihatan Daerah Segamat Pejabat Kesihatan Daerah Segamat, JKR 153, Jalan Gudang Ubat 85000, Segamat No>Tel:07-9313355 No.Fax:07-9321204 pkdsg@tm.net.my
Pejabat Kesihatan Daerah Pontian Pejabat Kesihatan Daerah Pontian, Jalan Alsagoff, 82000, Pontian No.Tel:07-6897333 No.fax:07-6873092 pkdpt@tm.net.my
Pejabat Kesihatan Daerah Kota Tinggi Pejabat Kesihatan Daerah Kota Tinggi, Jalan Lombong 81900, Kota Tinggi No.Tel:07-8831133 No.Fax:8831273 pkdkt@tm.net.my
Pejabat Kesihatan Daerah Mersing Pejabat Kesihatan Daerah Mersing, JKR 97 Jalan Ismail, 86800 Mersing No.Tel:07-7991836 No.Fax:07-7994145 pkdmg@tm.net.my
Pejabat Pergigian Daerah, Mersing ppkmg@tm.net.my
     

Laman resmi  www.psychiatry.gov.my atau Mirror Site www.psychiatry.tripod.com
Disediakan/dikemaskini pada 14/04/2003
Jawatankuasa IT Hospital Permai, Tampoi, Johor Bahru
Tel: 07-2373333 Ext 105